Witamy w krainie Akuku!

Witaj w czarodziejskim miejscu, w którym każdy rodzic może podarować uśmiech swojemu dziecku. Jeśli twoja pociecha lubi się przytulać, jest małą księżniczką lub odważnym piratem, to na pewno znajdziesz tutaj coś dla niej. Dzięki wszechobecnej magii spotkasz tu postacie z ulubionych gier i bajek swojego szkraba...

Cicho sza! Słyszysz? W kącie radośnie chichoczą Wściekłe Ptaki, a Zelfy podskakują na półeczkach! Świnka Peppa przytula się do Myszki Miki i Kubusia Puchatka, a na podłodze Minionki zaczęły budować domek z puzzli. Lecz cóż to? Dlaczego lalka Baby Born płacze? Musi być głodna... Proszę, niech twój skarb ją nakarmi i ulula do snu, bo w naszym magicznym sklepie zawsze świeci słonko i nie ma miejsca na łzy.

Jeśli czujesz się zagubiony w naszej krainie lub chciałbyś zasięgnąć informacji, to zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. My - magiczne skrzaty, zawsze chętnie służymy dobrą radą, pomocą i uśmiechem, sprawiając, że za każdym razem będziesz się czuł wyjątkowo. 

Ach! Jeszcze jedno! To naprawdę magiczny sklep... Jeśli raz do niego wejdziesz, to już zawsze będziesz tu wracać, do czego zresztą gorąco zachęcamy :)

 

Skrzaty z krainy Akuku